MUFF RACING TEAM - O kolo napedMUFF RACING TEAM - O kolo naped

MUFF RACING TEAM - O kolo naped

home

Novinky ze závodního okruhu

Proaktivně komunikujeme s příjemci formou SMS v okamžiku nedoručení nebo odmítnutí zásilky!

Společně s oznámením o pokusu doručení příjemci odešleme SMS, případně e-mail s rekapitulací stavu a bližšími informacemi. Pro doručení zásilky uděláme maximum.


Stavy k zásilkám reportujeme on-line. Bez výjimek.

U nás vždy víte, zda je zásilka doručena či nedoručena. Dokonce Vám zobrazíme i případné poznámky MUFF kurýrů k doručování.
S námi budete vždy o kolo napřed!Jako první a jediní v ČR využíváme nejnovější terminály Zebra (Motorola) TC75!

Rádi bychom Vám představili terminály, se kterými se setkáte v rámci doručování zásilky prostřednictvím MUFF Racing Team. Jedná se o nejnovější terminály značky Zebra (Motorola) typu TC75, které na českém trhu využíváme jako první a jediní.
Terminály mají mimo jiné velký displej, jsou prakticky nerozbitné, disponují úchytem na ruku i tužku. Kromě toho jsou tyto přístroje velmi rychlé a pracují on-line kdykoliv a kdekoliv. Všichni naši kurýři jsou čtečkou vždy vybaveni, a můžeme tak s jistotou říci, že fungujeme komplet on-line.
Díky těmto přístrojům si zjednodušíme práci a ušetříme spoustu času nejen našim kurýrům, ale i Vám."Čteme odpovědi příjemců na automatickou SMS avizaci!
Odpoví-li nám příjemce na automaticky odesílanou SMS avizaci, umíme reagovat a doručování zásilky přizpůsobit obsahu SMS!Denně využíváme e-learning a školíme MUFF kurýry
V rámci školení našich kurýrů využíváme e-learningových postupů, díky kterým udržujeme všechny členy MUFF Racing Team aktuální, rychlé a efektivní.
Díky e-learningu jsme schopni předávat nové informace rychle, efektivně a všude ve stejnou chvíli. Dále můžeme do systému postupně dodávat potřebné informace a především školit kurýry na denní bázi v reálném čase.
V e-learningu pro kurýry jsou k nalezení hlavně návody ke správnému způsobu doručování, relevantní novinky, vychytávky a rady.

Každému kurýrovi se při školení věnujeme individuálně a různě dlouho. Součástí školení každého kurýra je i praktická ukázka všech procesů, se kterými se v praxi setká. Doškolování poté probíhá na pravidelné bázi osobně a formou e-learningu prakticky kdykoliv.

Platba kartou možná kdekoli na území České republiky
Platba kartou je v dnešní době na většině míst prakticky samozřejmostí. MUFF je na tento pokrok samozřejmě také připraven a nabízí Vám možnost platby kartou bez jakéhokoliv omezení. MUFF používá ty nejnovější platební terminály značky ingenico, díky kterým nejenže nemusíte platit při předání zásilky hotově, ale můžete dokonce platit i bezkontaktně.
Terminálem jsou vybaveni všichni kurýři a bezkontaktní i kontaktní platba je bez obav možná na celém území České republiky.
Potvrzení Vaší platby okamžitě obdržíte formou sms nebo e-mailu.

MUFF kurýra prostě nelze přehlédnout
Stejně jako auta i naši kurýři a ostatní členové týmu již ukazují světu své MUFF závodní dresy.
MUFF bundy mají velké výšivky loga na zádech i na prsou. V tomto případě vyhrála kvalita nad cenou a musíme říci, že výsledek prostě stojí za to! V podobném duchu jsou vyvedeny i stylové MUFF polokošile, které se chlubí kvalitním potiskem. Společně s MUFF kšiltovkou tvoří tyto kusy oděvu určitou uniformu kurýra, díky které jej vždy bezpečně poznáte.
Dostatečnou zásobu MUFF dresů dostane každý kurýr automaticky při nástupu do práce.
To, jak reprezentativně kurýr vypadá, je pro nás velmi důležité, protože víme, jak důležité je to pro Vás!

                        
MUFF auta v novém brandu vyráží do ulic
V ulicích již nyní můžete potkávat zcela nově polepená auta MUFF Racing Team.
Polep aut je samozřejmě v závodnickém duchu. Loga MUFF se na autě nacházejí na bočních dveřích a jsou doplněna krásně růžovými závodnickými pruhy od přední kapoty přes celou délku auta. Každé auto má také své číslo, které pro zjednodušení koresponduje s číslem kurýra. Výsledek práce našich designérů můžete posoudit sami na přiložených fotografiích.
Doufáme, že MUFF auta nepřehlédnete a budete nám fandit!